Развлечения и отдых

Третій Всеукраїнський День Молока

Молоко - це перше, що дитина пробує на смак. У ньому є все, що потрібно для нормального росту і розвитку малечі: кальцій, жири, білки, вітаміни і мінеральні речовини. Тому, кожна людина повинна знати про користь молочних продуктів та необхідність споживання їх кожного дня.

Святкування Всесвітнього дня молока було вперше запропоновано Організацією ООН з питань продовольства та сільського господарства в 2001 році. З тих пір ця традиція набула широкого поширення більше ніж в 40 країнах світу. Україна теж підтримала ідею проведення Дня молока, саме тому 1 червня 2013 року українці розважалися разом з дітьми на території парку «Співоче поле» святкуючи перший «Міжнародний день молока». Де з самого ранку та до вечора організатори фестивалю гостинно приймали відвідувачів свята та дарували радість і посмішку майже 30-ти тисячам гостей.

10 серпня 2014 року відбувся ІІ Всеукраїнський День молока, який зібрав на Печерському ландшафтному парку «Співоче поле» близько 27 000 киян та гостей міста. На святі було випито та з’їдено понад 30 тон продукції українського виробництва.

Підтримуючи традицію, АВМ втретє проведе Всеукраїнський День молока. 16 серпня 2015 року запрошуємо всіх небайдужих до здоров’я власної родини, взяти участь в розважальному фестивалі «День молока».

На Вас та ваших діточок чекатимуть конкурси, змагання, розваги, яскраве шоу, дегустації молочних продуктів від кращих заводів України, майстер-класи, спортивні ігри та багато іншого.

Запрошуємо на третій Всеукраїнський День молока!  Підтримайте Українську традицію!

milkday.ilovemilk.info 

Комментарии   

#1 Алексей 29.06.2015 10:54
Отличная новость, обязательно пойду с ребенком. Позапрошлым летом ходили на Праздник Сыра, было очень круто. Всем советую.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

© 2018. Все права защищены mycityua.com

Search