Интересные факты

Електричні системи для автомобілів

У конструкції автомобіля присутні акумулятори, стартери, компоненти системи запалювання, генератори, електродвигуни малої потужності, вентилятори охолодження радіаторів, електричні підйомники стекол і інші. Суміжних елементів в складі електричного обладнання відводиться важливе місце. Це реле, датчики й проведення, покажчики приладів. Заміною хоча б одного із зазначених приладів або елементів водіям, так чи інакше, але доводиться зіткнутися.

Адекватна заміна

Більшого зносу піддаються свічки і котушки запалювання, свічки напруження, акумулятори та датчики. Рідше ремонту потребують генератори. Характерним для будь-якого автолюбителя є питання: а чи потрібно купувати оригінальне обладнання? Відповідь неоднозначна: і так, і ні.

На вторинному ринку значне місце займає продукція великих виробників і пакувальників, які пропонують товар високої якості. Як правило, це дуже хороші аналоги оригінальної продукції, майже їй не поступаються характеристиками. Серед продуктів вторинного ринку уваги заслуговують вироби фірм, про які розкажуть експерти https://avtopro.ua - автозапчасти для іномарок.

  1. Продукти вищої цінової категорії: Bosch, Osram, Delta Autotechnic, ZEN Beru, Sawafuji, NGK, Lucas / TRW, Behr, VDO, Varta, Hitachi, Denso, Valeo, Sho-Me, Delphi, Bremi. Частина компаній, які тут перераховані, є виробниками оригінальної продукції для складання автомобілів і, в той же час, продають деталі на автомаркет. По суті вироби, що надходять на вторинний ринок, близькі за якістю оригіналам;
  2. Продукти середньої цінової категорії: JP Group, B-Tech. Tesla, Lauber, Cargo, Magnetti Marelli, ATS, Brisk, FAE, DIXIE, Delta AT, WAIGlobal USA. Ці елементи характеризуються середньою якістю. В одній партії товару може бути присутнім шлюб або деталі різної якості, що частіше зустрічається серед ламп та проводів;
  3. Продукти найнижчої ціни постачають середні європейські фірми пакувальники. Серед відомих можна назвати Febi і Meyle. Продуктами цих компаній, покупці, як правило, залишаються незадоволені. Більш якісні деталі пропонують WPS, Protech, Unipoint.

Поради покупцям

Виходячи з викладеної вище інформації, можна зробити висновок, що найбільш прийнятною є продукція високої та середньої цінової категорії. Для електричного обладнання важливо, щоб компоненти були виконані з якісних матеріалів і зібрані в рамках існуючого стандарту. Особливо важливим це є для складних електромеханічних вузлів, як стартери і генератори. На подібні речі найчастіше економлять недобросовісні виробники. Якщо бюджет обмежений, варто звернути увагу на продукцію відомих фірм, що продають деталі на вторинному ринку під ім'ям свого бренду.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

© 2018. Все права защищены mycityua.com

Search