Интересные факты

Дитячі дивани: правила вибору

В такій ситуації треба зупинити свій вибір на спеціальному дивані, виготовленому для дітей. Цей виріб має відповідати багатьом аспектам, оскільки він напряму впливає на якість сну та здоров’я вашої дитини

Широкій вибір дитячих розкладних диванів присутній в інтернет-магазині Дивани від Нірвани. Це одне з найкращих місць для купівлі даного виду товарів.

Основні критерії вибору дитячого дивану

До дитячого дивана потрібно застосовувати підвищені вимоги, для забезпечення власної дитини найкращим виробом. Для цього потрібно звертати увагу на такі характеристики цього предмету інтер’єра:

  • Безпека. В першу чергу, потрібно переконатись в стійкості дивана. Для цього перевірте на всі кріплення та фурнітуру. Також у продавця варто попросити паспорт виробу, в якому вказано клас матеріалу, що використовувався при виробництві товару. Щоб зекономити деякі мебельні фабрики використовують більш дешеві й токсичні матеріали.
  • Простота механізму. Оскільки виробом буде користуватись дитина, потрібно впевнитись, що вона зможе з легкість трансформувати диван в спальне місце та навпаки. Для цього вибирайте виріб з найпростішим механізмом. Подібна конструкція не тільки простіша в користуванні, а й має довший строк служби, оскільки в ній відсутні складні деталі.
  • Ергономічність. Дитячи дивани купляють в основному для економії вільного простору. Тому також потрібно звернути увагу на розміри виробу й уявити, як саме він розташовуватиметься у вашому житлі.
  • Практичність. Всім відомо, що діти ще ті бешкетники. Купляючи меблі, ви маєте розуміти, що малеча буде випробовувати їх на міцність с подвійною силою. Саме тому вибирайте дитячий диван з практичною оббивкою, яка легко чистити від різноманітних плям. Також багато дитячих диванів обладнують спеціальними ящиками для зберігання постільної білизни чи іграшок вашої дитини. Подібна функція виробу додасть вам додаткового комфорту.
  • Форма. Всім відомо, що дитячий сон дуже активний. Тому свій вибір потрібно зупиняти на дивані, який оснащений спеціальними бортиками, що захищають дитину від падіння або ударів об інші предмети інтер’єру. Особливо важливим такий елемент цього виробу буде в тому випадку, якщо вам потрібно розмістити дитячий диван біля стіни.
  • Комфорт. Найкраще придбати диван з ортопедичним матрацом, який підтримує спину в природньому стані.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

© 2018. Все права защищены mycityua.com

Search